1 / 1
SREBRENA VODA 500ml + 250 ml
600 МКД
Цената е фиксна
22.11.2019 18:27

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

👍 Jača imuni sistem⁣⁣⁣⁣
👍 Uništava viruse, gljivice & bakterije.⁣⁣⁣⁣
👍 Blagotvorno za sve tipove upala & infekcija⁣⁣⁣⁣
👍 Štiti i poboljšava kvalitet kože⁣⁣⁣⁣
👍 Pomaže u regeneraciji & podmlađuje organizam⁣⁣⁣⁣
👍 Neškodljivo, netoksično & nealergijsko
Barajte na ovoaj broj 078 360 237

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
071237337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам