1 / 2
Cizmi
900 МКД
15.01.2023 14:21

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

39

Боја:

Кафена

Kozni cizmi so krzno vnatre br.39 kontakt 070 862 243 dvata para za 2000 den.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
070862243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам