Logo

Се продава камин користен 2 зими

Број на оглас: 3432655 | Објавен на: 29.03.2020, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Користен само 2 зими

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач