1 / 7
Se izdava dukan vo centarot na gradot
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 11:28

Штип / Штип

Квадратура:

30 m²

Греење:

Нема

Se izdava dukan 30m2. Delovniot prostor e na atraktivna lokacijata vo centarot na gradot Stip odma do "Osnoven sud vo Stip" i nasproti "Trgovski Centar Stip".

Za poveke informacii javete se na 072 235 334

https://www.hiljadnikov.com.mk

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Andrej
Потврден огласувач
072235334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам