1 / 2
Krem od div kosten kontakt 075271503
1 МКД
Цената не е фиксна
18.11.2019 21:46

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Доколку имате проблем со сув воздух, затнат нос и кашлица, ставете една лажица од гелот од див костен во водата, да испарува :)
Ќе ја освешите просторијата и ќе го олесните дишењето.
Ние го користиме директно од кутија, отвораме и вдишуваме и за помалку од минута носот не е затнат.
Ова време е идеално да го имате :D
Плус, ја намалува температурата,
Освен што редовна намена му е масажа за опуштање на уморот и болките, ги олеснува и менструалните болки.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Dobrica Trajkoska
Потврден огласувач
38975271503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам