1 / 4
Се продаваат машини за шиење
1 €
18.11.2019 22:40

Валандово

Се продаваат две машини во одлична состојба.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
077944124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам