1 / 7
POLO Volkswagen
1 МКД
Цената не е фиксна
24.11.2020 16:24

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

TOP POLO Volkswagen 1.4 TDI Bluemotion
Prodavam zachuvano sivo POLO so dizelski (TDI) motor.
Avtomobilot se sluzhi so Bluemotion tehnologija, koja Vi ovozmozhuva pomala potroshuvachka na energija kako i pomalo zagaduvanje na vozduhot (niska emisija na CO2).

* Godina na proizvodstvo:
2009

* Registrirano do:
Noemvri 2020

* Cena:
Po dogovor!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

lazar miloeski
Потврден огласувач
38978380858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам