1 / 2
Плац во с. Дихово
10 €
07.12.2022 13:00

Битола / Битола

Квадратура:

810 m²

Тип на земјиште:

Останато

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е влезен во урбанистичкиот опфат. Цена по договор.
077688090

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Жарко
Потврден огласувач
077688090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам