1 / 3
MOTORNO MASLO GERMANSKO
1 €
31.05.2022 08:28

Карпош / Скопје

SNS GRUP
Skopje
Tel. 075/275 545

C E N O V N I K
Silver 10w40 1/4 900 den.
Silver 10w40 1/5 1 100 "
E-tec 5w40 1/4 1 300 "

Polu sintetski za benzinski i dizel motori do 10 000 km i sintetski za benzinski i dizel motori do 20 000 km so germanski kvalitet.
Za pogolema kolicina sleduva ekstra popust po golemoprodazni ceni.
Mozna dostava vo zavisnost kolicinata,ili po kargo von Skopje.
Plakanje na faktura ili kesh.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Моторно масло и адитиви

Се продава од:

СНС груп дооел
Потврден огласувач
075275545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам