1 / 5
Yamaha yz250f.
2.800 €
19.11.2019 14:18

Виница / Виница

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2013

Модел:

Yz250f

Se prodava yamaha yz250f. Vo extra sostojba. 2013god.
070 625 411

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
070625411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам