1 / 2
PRODAVAM HONDA CRF 250R
2.500 €
Цената не е фиксна
28.11.2019 22:33

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2005

Модел:

Crf 250r

Километри:

5000

Prodavam kros honda crf 250r so 2 novi gumi smenati pred eden mesec poseduva soobrakajna kniska za poveke info javete se na 078252078

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075207738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам