1 / 5
Audi A4 2.0TDI -11
1 €
19.11.2019 16:04

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Audi A4 2.0TDI 140ks;
Proizvedena: 2011 god.
Full Oprema
Originalna kilometraza;
Kupena od prv sopstvenik;
Redovno Servisirana;
Za povekje informacii na:
071205123

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
071205123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам