Baram ram so dokumenti za Suzuki katana 600 2002
1 €
19.11.2019 17:52

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

1983

Модел:

Cbr

Километри:

30000

Baram ram so soobrakajna za Suzuki katana 600 kubika 2002 godina I moze od drug model ako pasuva ako nekoj se razbira 076502714

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076502714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам