Logo

audi a4 2.5 tdi 180 ks redizajn 4-4 kuatro zamena za motor

Број на оглас: 3433624 | Објавен на: 22.02.2020, 08:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audi a4 2.5 tdi 180 ks redizajn god 2004 exstra reg istecena menjac 6 brzini 4 novi gumi zamena za motor ili pom kola

kontakt
070 83 50 50 Bufi

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач