Logo

peugeot 607 2.0 hdi god 2007 redizajn zamena za motor

Број на оглас: 3433652 | Објавен на: 27.02.2020, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 607

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


peugeot 607 2.0 hdi god 2007 redizajn menjac 6 brzini zamena za motor ili pomala kola
kontakt
070 83 50 50 Bufi

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Auto Trade

Потврден огласувач