1 / 6
Се продава BMW 320D
1 €
19.11.2019 19:32

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Се продава Бмв 320 Д колата е во одлична состојба може да се види и проба во секое време и да се носи во сервис по ваш избор за проверка за повеќе информации тел 078295110

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078295110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам