1 / 8
Mercedes E280 CDI W211
8.200 €
14.04.2020 18:52

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Mercedes E280 CDI Avantgarde
* In line motor
* Servisna kniska
*Registrirana do Maj 2020 so zelen karton
*4 novi zimski gumi Sava hp2
*4 letni gumi Continental
*Tempomat
*Kozen salon
*Elektronika na sedista
* 4 zonska klima
*Xenon farovi so avtomatsko podesuvanje
*Elektronsko podesuvanje na retrovizori
*Senzori za dozd i svetla

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
076792362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам