1 / 1
Микрофон Peavey
2.000 МКД
Цената е фиксна
19.11.2019 20:43

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Микрофонот е купен од артист, доаѓа со оригинален кабел, без гаранција и е скроз нов, некористен.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава / Можна е замена од:

Hristijan Mitrov
Потврден огласувач
078266277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам