Logo

citroen c3 1.6 hdi exclusive

Број на оглас: 3433900 | Објавен на: 16.01.2020, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.000 €

3.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


odlicna bez mana.
smenet set rebrast pred 500km
bez zameni

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 veton

Потврден огласувач