1 / 1
Se prodava kuka
1 €
Цената не е фиксна
01.05.2021 10:09

Штип / Штип

Број на соби:

15

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodava kuka vo Stip, vo naselba Babi na tri kata (suteren i dva kata). Kukata poseduva podzemna skrivnica i potkroven prostor.
Mozna e zamena za stan so Vasa doplata.

Tel: 076 277 854

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
XXXXX
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам