1 / 8
Prodavam drveni prozori i vrati
По Договор
09.11.2020 21:20

Виница / Виница

Prodavam drveni prozori i vrati so duplo staklo ekstra kvalitetni odlicno socuvani komplet se so kasi dimenzii: Prozor- 80x140cm--1BROJ---prozor-160x140cm 1BROJ----vrata 2,20x80sm 2BROJA

INF:078362132..VINICA

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
076862871
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам