1 / 2
Rabota so c kategorija
1 €
20.11.2019 18:28

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Vozac c kategorija so iskustvo bara rabota distributer...kombinja .kamioni so rampi .jastuci .ne e problem od t.poseduvam i cerifikat tel.077839550.javete se na ovoj broj

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

rade
Потврден огласувач
077876677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам