сенообраќач и сецкалка за слама
По Договор
20.11.2019 20:44

Свети Николе / Свети Николе

се продава сено-обраќач марка Сонце и сецкалица за слама

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Владо Наков
Потврден огласувач
072240958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам