1 / 2
Zemjiste na izlezot od bitola do salon Sate
1 €
Цената не е фиксна
07.12.2022 17:22

Битола / Битола

Квадратура:

8900 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava zemjiste na atraktivna lokacija pokraj sam pat na izlezot od bitola do salonot za sanitarija SATE, so kvadratura 8900m2.
Postoi moznost za dogovr i zamena za stanben prostor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Stefan
Потврден огласувач
078257056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам