Logo

Se izdava Kafe Bar

Број на оглас: 3434982 | Објавен на: 02.08.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се издава Кафе Бар , во строг Центар на Штип , во Комплексот на Студентскиот Дом "Хилјадников" Штип. Кафичот е целосно опремен.
Цена 250 Евра / Месечна Ќирија

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ОГЛАСУВАЧ

Потврден огласувач