1 / 3
For mondeo na delovi
10 €
23.01.2020 17:59

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2018

Сила на моторот:

131 kw / 178 ks

Prodavam ford mondeo na delovi tel 071 662 173

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
71662173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам