1 / 7
10” ASUS TRANSFORMER PAD infinity TF101 rrr
150 €
29.11.2020 09:43

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Asus

Големина на екранот:

10" инчи

Prodavam skoro nov ASUS TRANSFORMER PAD infinity TF101. Tabletot moze da se koristi i kako lap top bidejki doaga vo komplet so tastatura.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам