1 / 6
vw polo 1.4 tdi
3.300 €
12.11.2022 13:57

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

registrirana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

angelco
Потврден огласувач
077502423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам