1 / 2
Новогодишни декоративни перници
150 МКД
21.11.2019 12:10

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔥⚠️🔥АКЦИЈА⚠️🔥⚠️АКЦИЈА🔥⚠️🔥

📌Нарачки на тел 077621382

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

Кико
Потврден огласувач
077621377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам