1 / 1
Prodavam novi vratovrski
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2020 09:33

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi vratovrski (9) doneseni od Italija se prodavaat poradi promashena shirina. 100% svila.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Останато

Се продава од:

Radovan
Потврден огласувач
070351847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам