1 / 7
led traka
599 МКД
29.01.2020 14:42

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

RGB 5m led silikonska traka vo poveke boi
so dalecinski upravuvac
BESPLATNA DOSTAVA

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Bale
Потврден огласувач
075958017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам