1 / 5
BMW 520D
1 €
21.11.2019 19:08

Градско / Велес

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

2 kw / 3 ks

Se prodava bmw 520D
2001 godina koska!
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aki
Потврден огласувач
075682050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам