1 / 2
Имобилизатор за колено
1.500 МКД
30.11.2020 21:58

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава имобилизатор за колено (ортоза) купен од МедикаПро
https://medikapro.mk/shop/dolni-ekstremiteti/koleno/imobilizator-za-koleno/

Се користи постоперативно и за посттрауматска имобилизација на коленски зглоб.
Не дозволува движење на коленото.

Должина 70цм

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075266089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам