Prodavam baraka
По Договор
21.11.2019 20:12

Аеродром / Скопје

Prodavam baraka vo nas.Lisice na ul.Ernest Telman br.14a pozadi skoloto 53m2 ,odvoeni pomosni prostorii 11 m2 i dvor 199 m2 so imoten list br.41 Kisela Voda 2.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078258689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам