1 / 2
NOV KOZEN ELEK
6 МКД
Цената е фиксна
08.06.2022 12:58

Куманово / Куманово

Nov bajkerski elek od meka teleshka koza voopshto ne nosen shien e po naracka kaj poznat majstor od KUMANOVO so drikerii i shnoli od site strani
velicina od M do xxxl lesno se stega i odpushta za sakanata velicina so dva djeba nadvor i eden so patent od vnatre

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам