1 / 3
Nov model 70.000km prv sopstvenik
40.000 €
Цената не е фиксна
21.11.2019 21:53

Скопје Центар / Скопје

Odlicen trailer FIAT DUCATO 100 MULTIJET GIOTTILINE THERRY ET24

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
071777664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам