1 / 3
Originalen Polnac za Dell Laptop 90w
1.000 МКД
04.12.2021 14:54

Аеродром / Скопје

Prodavam originalen polnac za Dell laptop 90w (19.5v, 4.62A). Polnacot e 100% ispraven, moze da se proba na lice mesto.

Kabelot od stranata na konektorot mu e nastaven so kabel so nov konektor, ima vkupna dolzina od nekoi 3,5m.

Konektorot e so debelina na moliv so iglicka vo sredina.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
071583414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам