1 / 3
Originalen Polnac za Asus Laptop 90w
1.000 МКД
31.01.2020 19:25

Аеродром / Скопје

Prodavam originalen polnac za Asus laptop so mokjnost od 90w (19V, 4.74A). Polnacot e ispraven, ne e otvaran, no mu e presecen kabelot so konektor za laptop kako sto moze da se vidi od slikite. Moze da se nastavi so kabel od rasipan polnac.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
071583414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам