1 / 8
Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹
1.000 МКД
30.10.2022 19:03

Скопје Центар / Скопје

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од:
-8cm и професионални од 10cm
Изработени од: основа 100% кожа и лежиште штоф!
Сите видови на каишки: бас каиш, заден каиш, каишки за мев.
⚠️ Екстра Цена за комплет!!!
Погледнете на следниот линк како изгледаат: ⬇️

https://youtu.be/MfmE1XmVgHI

-Оргинал Италијански🇮🇹

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071680622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам