1 / 4
Звучници за во кола Pioneer
80 €
Цената не е фиксна
11.02.2021 21:46

Гази Баба / Скопје

Продавам два пара звучници за во кола Pioneer модел TS-A1323i 13cm
300W max
50W Nom
На 4 омови
Звучниците се домаќински користени само две години

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Се продава од:

Vili
Потврден огласувач
077555867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам