1 / 12
IZRABOTKA NA: OGRADI, KOVANI OGRADI, NASTRESHNICI, GARAZI
1 МКД
Цената не е фиксна
20.04.2022 10:49

Гази Баба / Скопје

IZRABORKA NA SEKAKOV VID NA OGRADI
KOVANI
ZELEZNI
NASTRESHNICI
GARAZI
GELENDERI I SLICHNO
IDEATA E VASHA, REALIZACIJATA E NASHA

KONTAKT TEL:078897421
VIBER: RADE 078897421

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

rade
Потврден огласувач
079304303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам