1 / 6
OPEL ZAFIRA 1.9 2006 god.
1 €
09.08.2022 18:26

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel zafira 1.9 2006 god.
Voziloto e registrirano,so full oprema, ima sedum sedihta i e kupena od Shvajcarija
KONTAKT 070256886

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rosa
Потврден огласувач
072601682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам