1 / 5
e scoteri НОВИ
150 €
23.11.2019 14:19

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Нови електрични скутери
до 10 км со едно полнење
80 кг носивост
Пакуван во кутија со Полнач,Сет алат за монтирање
Бесплатна достава

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

KensaGSM
Потврден огласувач
070998371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам