Se prodavaat dva transporteri za bebinja
1.000 МКД
23.11.2019 18:52

Аеродром / Скопје

Se prodavaat dva transporteri za bebinja vo odlicna sostojba, mnogu malku koristeni. Dvata se prodavaat za 1000 denari ili eden za 500 denari.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
078449210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам