1 / 3
Тунел сушара
400 €
23.11.2019 21:00

Штип / Штип

Тунел сушара за сито штампа на текстил.
Должина на сушарата 4,7м.
Кварцни греачи.
Подесување на висината на греачите.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
070210576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам