Logo

18ki 5x100

Број на оглас: 3437723 | Објавен на: 17.01.2020, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

10.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


8J
ET35

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Alex

Потврден огласувач