1 / 2
Eukalips,Aljaska
249 МКД
24.11.2019 16:57

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Alaskata е екстракт од растение кое е природен адаптоген, овозможува прилагодување на телото кон стресот и зголемување на отпорноста на токсини.
Аласката е позната како “златно растение-еукалипс” и моќен адаптоген од непроценлива вредност.
Ова растение е богато со антиоксиданси кои во корелација со анти-туморни агенти, според истражувањата значително помогнало при спречување на развојот на клетките на туморот за 39% и намалување на појавата на метастази за 50%.
Придобивки од употреба на Аљаска-еукалипс
- ja зголемувa физичката издржливост
- го забрзува опоравувањето на организмот при болести
- ја подобрува концентрацијата
-го стабилизираат расположението.
Намалено од399 на 249ден.
Контакт тел 075271503 или во инбокс

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Dobrica Trajkoska
Потврден огласувач
38975271503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам