1 / 1
Med
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2020 00:52

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava med na golemo i malo.
Cena po dogovor

Mob 071 351 841
Mob 075 227 657

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
077651514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам