1 / 12
ML 6.3 AMG
17.000 €
01.09.2022 12:27

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 63 AMG

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

347 kw / 472 ks

Ml 6.3 amg
Orginal
Bez carina
Infoo na☎️👇

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Senad
Потврден огласувач
072542333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам