1 / 2
Prodavam detski transporter,odlicen
1.200 МКД
30.06.2022 22:44

Карпош / Скопје

Prodavam detski transporter a moze da se koristi I kako sediste za vo kola.Poloven no vo ispravna sostojba

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

gg
Потврден огласувач
077907410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам